WECO Mramorový štrk biely, 7-15 mm, 15 kg/vrece
Číslo výrobku 4784591Opis výrobku
Číslo výrobku 4784591
Okrúhly mramorový štrk pre exkluzívnu záhradnú architektúru. S typickým dekórom pravého mramoru: Jednotlivé kamene sú mramorované sivým žilkovaním. Zaoblený materiál, nefarbený; prirodzený kamenný prach sa po daždi sám zmyje.
Informácie o výrobcovi
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4018747050154,4058655013711
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| Druh: | Ozdobný štrk |
| Zrnitosť: | 7 - 15 mm |
| Farba: | Biela |
| Sypná hmotnosť: | 1500 kg/m³ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15,0 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |














