WECO Riečny štrk "Rýn" pestrý, 40-80 mm, 25 kg/vrece
Číslo výrobku 4784807Opis výrobku
Číslo výrobku 4784807
Prírodné kamene, čiastočne obmyté do okrúhleho tvaru storočiami strávenými vo vodách a riekach. Najrôznejšia zrnitosť pre individuálne možnosti stvárnenia. Obľúbené materiály v dome a záhrade s rôznymi možnosťami stvárnenia, napr. na zakladanie chodníkov alebo po voľnom nasypaní ako dekoratívne prvky. Odporúčanie: okrúhly štrk je obzvlášť vhodný pre málo používané oblasti, pretože na základe oblého a hladkého povrchu sa takmer nezhutňujú. Farba a štruktúra kameňov obzvlášť pekne vynikne, keď sú kamene mokré.
Informácie o výrobcovi
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4058655011199,4018747046508
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 25 kg |
| Druh: | Gabiónový kameň |
| Zrnitosť: | 40 - 80 mm |
| Farba: | Viacfarebná |
| Sypná hmotnosť: | 1500 kg/m³ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 25,0 kg |
| Výška: | 17,0 cm |
| Šírka: | 42,0 cm |
| Hĺbka: | 65,0 cm |









