WECO Žulové okruhliaky sivé, 30-60 mm, 15 kg/vrece
Číslo výrobku 4784674Opis výrobku
Číslo výrobku 4784674
Prirodzene vzniknuté dvojfarebné žulové kamienky pre exkluzívnu záhradnú architektúru. Typická štruktúra typu "soľ a korenie". Zaoblený materiál, nefarbený, prirodzený kamenný prach sa časom zmyje.
Informácie o výrobcovi
Weco GmbH & Co. KG
Industriestrasse 3a
26789 Leer
info@weco-naturstein.de
4018747246151,4058655012059
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Obsah: | 15 kg |
| Druh: | Gabiónový kameň |
| Zrnitosť: | 30 - 60 mm |
| Farba: | Sivá |
| Sypná hmotnosť: | 1500 kg/m³ |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15,0 kg |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |







