Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dekor Elvira sivý 20 x 25 cm

Č.výr. 1440502

  • Kvalitné spracovanie
  • Keramický
Informácie o výrobku
12,73 EUR
8,49 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1440502

Keramický dekor Elvira sa vyznačuje najmä svojím precíznym a kvalitným spracovaním. Je odolný voči mechanickému aj chemickému poškodeniu a zároveň si dokáže zachovať svoju štruktúru a farebný motív aj počas extrémne dlhej doby. Jeho celkový dizajn je veľmi elegantný a pri správnej kombinácii s ostatnými prvkami v interiéri dokáže naozaj veľmi vkusne dotvoriť akúkoľvek miestnosť vo Vašej domácnosti.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Keramika
Povrch:Lesklý
Šírka:25 cm
Hĺbka:15 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:19,0 kg
Výška:21,0 cm
Šírka:26,0 cm
Dĺžka:15,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore