23.9.2020 15:27


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Dekoračná obkladačka Marokko Nador sivá 20 cm x 20 cm

Č.výr. 1431246
  • Formát: 20 cm x 20 cm
  • Vhodná do interiéru
  • Z cementu
  • S orientálnym vzorom
Informácie o výrobku
 
2,99 EUR
74,75 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1431246

Dekoračná obkladačka Nador zo série Marokko je ideálne vhodná na individuálnu úpravu stien. Môže sa napríklad použiť ako dekoratívny prvok v obytnom priestore alebo ako funkčný obklad v kúpeľni alebo kuchyni. Či už obkladačky umiestnite na veľkú plochu, alebo pomocou nich vytvoríte šikovné akcenty, so svojím nápadným vzorom vyčaria na vašich stenách orientálny nádych.
Vďaka sivej a čiernej farbe na bielom podklade sa hodia k mnohým rôznym štýlom zariadenia. Vďaka štvorcovému tvaru s rozmermi 20 cm x 20 cm sa ľahko ukladajú. Obkladačku, ktorá je vyrobená z cementu, je potrebné vo vlhkých miestnostiach ošetriť špeciálnou impregnáciou na cementové obkladačky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Povrch:Matný
Šírka:20 cm
Hĺbka:20 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:950 g
Výška:1,2 cm
Šírka:20,0 cm
Dĺžka:20,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore