Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Mozaika Hexagon Statuario Classic 40,8 x 28,3 cm

Č.výr. 1518943

  • Vzhľad mramoru
  • Hrúbka 9 mm
  • Mrazuvzdorná
  • Rektifikovaná
  • 1. Trieda
  • 9 ks v balení
Informácie o výrobku
 
8,99 EUR
8,65 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1518943

Gresová lesklá mozaika série Hexagon vo vzhľade mramoru o rozmere 40,8 x 28,3 cm a hrúbke 9 mm je vhodná ako do interiéru tak do exteriéru. Napríklad do kuchýň, kúpeľní, WC, obývacích izieb, chodieb alebo ako obklad krbu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Kamenina
Povrch:Lesklý
Hĺbka:30 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,54 kg
Výška:9 mm
Šírka:40,8 cm
Dĺžka:28,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore