Egger Krycia lišta pre stenový panel DecoWall AL008 dub Loveland 2,4 m
Číslo výrobku 2740223Opis výrobku
Číslo výrobku 2740223
Príslušenstvo pre dizajnové stenové panely Egger DecoWall
Pre bezproblémovú inštaláciu stenových panelov ponúka Egger rohové, skladacie a krycie lišty v zodpovedajúcom dizajne k vášmu panelu DecoWall. Lišty sa montujú rýchlo a ľahko pribitím alebo nalepením. Sú odolné a pevné.
Krycia lišta
Plochá krycia lišta vo formáte 2600 x 6 x 25 mm alebo 2400 x 6 x 25 mm zakrýva prechody a spoje pre bezchybný celkový vzhľad.
Skladacia lišta
Flexibilný, skladací prechodový a ukončovací profil vo formáte 2600 x 22 x 22 mm alebo 2400 x 22 x 22 mm zakrýva/vyrovnáva šikmé steny a stropy. Čistý tvar pre vnútorné aj vonkajšie rohy.
Rohová lišta
90° rohová lišta vo formáte 2600 x 22 x 45 mm alebo 2400 x 22 x 45 mm zakrýva podkladovú konštrukciu a rezanú hranu.
Informácie o výrobcovi
EGGER Holzwerkstoffe Wismar GmbH & Co. KG
Am Haffeld 1
23970 Wismar
sc.de@egger.com
9010897675831
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Deko - simulácia: | Dub |
| Tvar škáry: | Bezškárové panely |
| Dĺžka: | 240 cm |
| Oblasť použitia: | Strop a stena |
| Druh panelov: | Koncová lišta |
| Farebné lišty: | Prírodná |
| farebný nosič: | Hnedá |
| Farebný povrch: | Prírodný dub |
| Materiál povrchovej úpravy: | imitácia dekorácie |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 360 g |
| Výška: | 2,40 m |
| Šírka: | 6 mm |
| Hĺbka: | 2,5 cm |















