26.10.2020 21:56


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

3 ozdoby na zavesenie na vianočný stromček z plastu strieborno-biele 13 cm

Č.výr. 1575182
  • Bielo-strieborná ozdoba na vianočný stromček
  • Sviatočná dekorácia
  • Tvar šišky
Informácie o výrobku
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1575182

Ozdoby na zavesenie na vianočný stromček z plastu majú výšku 13 cm. Box obsahuje tri ozdoby na zavesenie. Vďaka tvaru šišiek prepožičajú vášmu vianočnému stromčeku peknú, sviatočnú, vianočnú atmosféru. Jednoduchá bielo-strieborná ozdoba na stromček prepožičia každému vianočnému stromčeku vkusný, filigránsky a zároveň sviatočný štýl.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore