28.10.2020 0:50


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Dvojitý zvonček z plastu červený 50 mm

Č.výr. 4564530
  • Červeno-zlatý dvojitý zvonček
  • Ozdoba na zavesenie
  • Vianočná dekorácia
  • Všestranné použitie
Informácie o výrobku
3,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

14 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4564530

Dvojitý červený zvonček so zlatým trblietavým okrajom má výšku 5 cm. Zvonček s kovovým leskom je ozdobený lístkami z fólie v tvare hviezd, zlatou girlandou a decentnou zlatou stužkou. Vďaka týmto filigránskym detailom dodá zvonček vášmu príbytku chýbajúcu vianočnú atmosféru. Či už ako ozdoba na vianočný stromček, dekorácia do okna alebo na vencoch na dverách. Dvojitý zvonček dodá určitý punc výnimočnosti.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:16 g
Výška:5,0 cm
Šírka:10,0 cm
Dĺžka:15,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore