28.10.2020 1:03


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Obruba s cencúľmi biela 100 cm

Č.výr. 4447629
  • Biela girlanda s cencúľmi
  • Interiérová dekorácia
  • Všestranné použitie
Informácie o výrobku
7,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4447629

Dve biele obruby s cencúľmi majú nasledovné rozmery: 100 x 30 cm. Girlandu môžete použiť ako dekoráciu úplne individuálne podľa vašich želaní. S touto girlandou s cencúľmi určite dosiahnete mimoriadny efekt, či už ju použijete ako závesnú dekoráciu pri nasledujúcej vianočnej oslave, ako dizajnový prvok na vašom okennom ráme alebo ako dekoráciu na stole pri slávnostnom vianočnom jedle.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:62 g
Výška:4,5 cm
Šírka:3,0 cm
Dĺžka:7,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore