Detský taburet Safari Adventure oranžový, pr. 30 x 30 cm
Číslo výrobku 1956499Opis výrobku
Číslo výrobku 1956499
Detský taburet zo série Safari Adventure ponúka deťom komfortné sedenie navrhnuté pre deti. Dá sa použiť aj ako praktická možnosť na odloženie kníh alebo svietidla. Vďaka zaoblenému tvaru nehrozí nebezpečenstvo poranenia. Sedací nábytok má rozmery priemer 30 cm x 30 cm. Max. nosnosť je 60 kg.
Detský taburet v modernom dizajne
Detský taburet je vybavený nohami zo stabilného dreva s certifikátom FSC, ktoré vytvárajú prírodný akcent. Ďalším dekoratívnym prvkom je sedadlo oranžovej farby. Vďaka mäkkému zamatovému poťahu podporuje príjemný komfort.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123264127
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Šírka: | 30 cm |
| Vrátane laketných opierek: | Bez lakťových opierok |
| Max. zaťaženie: | 60 kg |
| Hĺbka sedadla: | 30 cm |
| Šírka sedadla: | 30 cm |
| Výška sedadla: | 30 cm |
| Dekor/ farba poťah: | Oranžová |
| Dekor/farba podstavca: | Prírodná |
| Výškovo nastaviteľné: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Ochrana bedrovej chrbtice k dispozícii: | Bez bedrovej ochrany |
| Nákup materiálu: | Zamat, PE |
| Materiál stojanu: | Drevo |
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 30 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,10 kg |
| Výška: | 30,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 30,0 cm |







