Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

SAVO Mini tablety chlórové dezinfekcia do bazénu 0,9 kg

Č.výr. 2048023

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Dezinfekcia bazéna

Popis výrobku

Č.výr. 2048023

Savo Chlórové tablety pre celosezónnu dezinfekciu a údržbu bazénovej vody. Prípravok zabraňuje množeniu mikroorganizmov v bazénovej vode a eliminuje rast rias. Vďaka pozvolnému rozpúšťaniu tablety dochádza k postupnému uvolňovaniu účinnej látky a voda je tak neustále mikrobiologicky kontrolovaná. Obsah balenia je 0,9 kg.

Použitie:
Pred prvým použitím chlórových tabliet (po napustení bazénu) vykonajte vždy preventívne ošetrenie vody prípravkom SAVO Chlor šok, upravte hodnotu pH bazénovej vody prípravkami SAVO pH+ alebo SAVO pH-na 7,1 - 7,5. Pre správne používanie prípravku je nevyhnutné používať testovaciu súpravu na meranie hodnoty pH a aktívneho chlóru v bazénovej vode. Pokiaľ je voda už vyčistená, udržujte hladinu voľného chlóru v rozmedzí 0,3 - 0,5 mg/l.

Doporučené riedenie:
Pridávajte každých 6 - 8 dňov 1 - 2 tablety na 2 - 3 m3 vody. Presnú dávku prispôsobte podľa teploty vody a obsahu aktívneho chlóru v bazénovej vode. Tablety slúžia k udržiavaniu stabilnej hladiny voľného chlóru pri vyhovujúcej kvalite vody, rozpúšťajú sapostupne a zároveň sa voľný chlór odbúravá. Potreba chlóru pre zaistenie optimálneho množstva aktivneho chlóru vo vode sa bude meniť v závislosti na teplote vzduchu a vody, počtu kúpajúcich, početnosti a intenzity dažďa a búriek.

Upozornenie:
NIKDY NEVHADZUJTE PRÍPRAVOK PRIAMO DO BAZÉNU! Používajte ochranné rukavice a okuliare, prípravok dávkujte vždy do pripravenej vody a nie naopak. Nikdy nemiešajte s inými prípravkai. Skladujte vždy v uzatvorenej nádobe na suchom a pred priamým slnenčným svetlom chránenom mieste pri teplotách 5 - 25°C a mimo dosahu detí. Pri práci s prípravkom nefajčite, nejedzte a nepite. Používajte biocídne prípravky bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte označenie a informácie o prípravku.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Typ:Tablety
Účinná dezinfekčná látka:Chlór
Bez chlóru:S chlórom
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:900 g
Výška:26,5 cm
Šírka:8,4 cm
Dĺžka:8,4 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore