Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Einhell Dielenský vozík TC-TW 100

Č.výr. 1025899

  • Otočné kolieska
  • 4 zásuvky
  • Odkladací priestor s vložkou
Informácie o výrobku
99,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

7 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1025899

Einhell dielenský vozík TC-TW 100 je solídny pomocník na zachovanie prehľadu a poriadku v dielni. So štyrmi stabilnými, otočnými kolieskami z plastu a rukoväťou sa dielenský vozík dá použiť všade tam, kde je potreba. Vozík umožňujúci dobré uchopenie si svoje miesto nájde aj v malých dielňach a dá sa stabilne umiestniť do rohu. Dve aretačné brzdy na kolieskach sa postarajú o to, že vozík zostane tam, kde ho potrebujete. Vozík TC-TW 100 je vybavený zásuvkami s ľahkým chodom a systémom Interlock, ako aj odkladacím priestorom s vekom špeciálne navrhnutým pre stroje. Odkladacie plochy s odkladacou podložkou využijete na ceruzky, skrutkovače alebo skrutky. Odkladacia podložka zabraňuje odkotúľaniu a náradie zostane tam, kde ho položíte. Einhell dielenský vozík má nosnosť maximálne 75 kg.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vrát. Náradie:Nie
Počet zásuviek:4 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:18,7 kg
Výška:72,4 cm
Šírka:67,0 cm
Dĺžka:38,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore