Küpper Dielenský vozík 12780, 7 zásuviek 93 x 72,5 x 46,5 cm
Číslo výrobku 2682573Opis výrobku
Číslo výrobku 2682573
Tento dielenský vozík Küpper je vybavený 5 plytkými zásuvkami o rozmere 53,5 x 40 x 5,5 cm, 1 strednou zásuvkou 53,5 x 40 x 12,5 cm a 1 veľkou zásuvkou 53,5 x 40 x 19,5 cm
Dielenský vozík je vyrobený z práškovo lakovanej ocele s je opatrený ochrannými rohmi proti nárazom. Kryt zásuviek je vyrobený z nerozbitného plastu. Madlá sú vybavené mäkkým povrchom pre pohodlný a protišmykový úchop. Zásuvky sú plne vysunuteľné s guličkovými ložiskami a centrálnym zamykaním a systémom ochrany zásuviek. Systém ochrany zásuviek umožňuje otvorenie iba jednej zásuvky. Ak je jedna zásuvka otvorená nie je možné otvoriť žiadnu ďalšiu.
Z oboch bočných strán je vozík vybavený dierovanými stenami kompatibilnými so všetkým príslušenstvom pre dierované steny. Pre ľahké presúvanie má vozík 4 kolieska z toho 1 je uzamykateľné pre stabilné zaistenie. Vozík je dodávaný v zmontovanom stave a pripravený na okamžité použitie.
Küpper - systém s premyslenými detailmi a príslušenstvom
Poctivá práca sa oplatí
Najlepšia kvalita za prijateľnú cenu - za to ručí firma Friedrich Küpper GmbH. Už viac ako 85 rokov! Od zverákov až po kompletné dielenské zariadenia do Vášho domu či Vašej firmy - všetko vyrobené s veľkou starostlivosťou a vysokou úžitkovou hodnotou v rámci garantovaného systému. Dobrá nemecká kvalitná práca s pečaťou kvality "Made in Germany".
Informácie o výrobcovi
Friedrich Küpper GmbH
Friedrich-Küpper-Weg 1
54570 Berlingen
obi@friedrich-kuepper.de
4005568127806
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Brzda: | S brzdou |
| Materiál: | Plast |
| Dodávka: | Montovaný |
| Korpus: | Oceľový plech |
| Max. Plošné zaťaženie: | 300 kg |
| Druh: | Iné |
| Pracovná doska: | Plast |
| Druh pneumatík: | Plast |
| Počet zásuviek: | 7 ks |
| Vrát. Náradie: | Bez náradia |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 51,2 kg |
| Výška: | 93,0 cm |
| Šírka: | 72,5 cm |
| Hĺbka: | 46,5 cm |



