Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava vykružovacích píl, 9dielna

Č.výr. 2355451

  • Ideálna pre práce v interiéroch
  • Presný vystredený chod
  • Dlhá životnosť
Informácie o výrobku
17,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 2355451

LUX-TOOLS 9dielna súprava vykružovacích píl je vhodná špeciálne pre elektrikárov. Vykružovacie píly majú presný vystredený chod, dlhú životnosť a sú ideálne pre práce v interiéroch. Hodí sa k vŕtaniu veľkých otvorov do mäkkých drevených a sadrokartónových dosiek. Súprava sa skladá z vŕtacích koruniek s priemerom 22 mm, priemer 41 mm, priemer 54 mm, priemer 57 mm, priemer 60 mm, priemer 64 mm, priemer 67 mm a 2 upínacích driekov so strediacím vrtákom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore