EGLO Stolové LED svietidlo Barbotto s 1 svetelným zdrojom
Číslo výrobku 1265750Opis výrobku
Číslo výrobku 1265750
Moderné stolové svietidlo s 1 svetelným zdrojom zaujme svojím neobyčajným vzhľadom čiernej a zlatej farby. Svietidlo je vyrobené z ocele a má objímku GU10, ktorú je možné osadiť maximálne 5 W svetelným zdrojom podľa vašej voľby. Svietidlo je v balení vybavené svetelným zdrojom, ktorý však môžete v prípade potreby vymeniť.
Informácie o výrobcovi
EGLO CZ+SK s.r.o.
Náchodská 63
2479
19300 Praha 9
prodejna@eglo.com
9002759975838
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Objímka: | GU10 |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Štýl: | Moderný |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 345 lm |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 4,5 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 940 g |
| Výška: | 41,0 cm |
| Šírka: | 11,0 cm |
| Hĺbka: | 11,0 cm |



