GLOBO LED stolná lampa ILLA 20 W, 2100 lm, 3000 K, 200 x 150 x 500 mm
Číslo výrobku 2415735Opis výrobku
Číslo výrobku 2415735
GLOBO ILLA
Séria svietidiel GLOBO ILLA snúbi elegantný a moderný vzhľad s prírodou. So svojím stupňom krytia IP20 sú tieto svietidlá vhodné do interiéru. Svietidlá disponujú príjemnou teplou bielou farbou svetla s teplotou chromatickosti 3000 K.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371436057
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Štýl: | Moderný |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Kov |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 850 lm |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 20 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,90 kg |
| Výška: | 50,0 cm |
| Šírka: | 15,0 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |
























