Just Light Stolová lampa Big Widow 2-bodová, čierna, 60 x 16 x 33,5 cm
Číslo výrobku 2502722Opis výrobku
Číslo výrobku 2502722
Elegantná stolná lampa BIG WIDOW v čiernej farbe rozžiari váš obývací priestor. Svetlo sa dekoratívne odráža od dymových skiel. Dve sklenené telesá sú držané kovovými tyčami rôznych dĺžok s objímkami. Čierny vzhľad v kombinácii s dymovým sklom vytvára moderný, a napriek tomu útulný pútač pre váš obytný priestor. Svietidlo sa ovláda pomocou káblového vypínača.
Svietidlo je dodávané bez žiaroviek a je potrebné ho doplniť dvoma žiarovkami E14 s maximálnym príkonom 25 W. Vďaka tomu si ľahko môžete prispôsobiť svetelný tok a teplotu svetla podľa svojho.
JUST LIGHT. - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689988401
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Objímka: | E14 |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Štýl: | Moderný |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Sklo |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 25 W |
| Art Stojacia a stolová lampa: | Stolové svietidlá |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,40 kg |
| Výška: | 60,0 cm |
| Šírka: | 33,5 cm |
| Hĺbka: | 16,0 cm |























