SellTec Stojaca lampa Melvin, 3xE27, oceľová, 100 x 70 x 190 cm
Číslo výrobku 2510824Opis výrobku
Číslo výrobku 2510824
Stojaca lampa MELVIN vytvára vďaka trom rôznofarebným látkovým tienidlom domácku a útulnú atmosféru. Stojaca lampa poskytuje mäkké a jemné svetlo, ktoré je ideálne ako doplnkové svetlo. Stojaciu lampu môžete ľahko ovládať pomocou páčkového vypínača. Oblúková lampa zo železa s látkovými tienidlami v bielej, sivej a čiernej farbe pôsobí veľmi dekoratívne aj vo vypnutom stave. Skvele bude pôsobiť vedľa pohovky v obývacej izbe alebo v útulnom čítacom kútiku.
Svietidlo je dodávané bez žiaroviek a je potrebné ho doplniť tromi žiarovkami s päticou E27 s maximálnym príkonom 40 W. Vďaka tomu si ľahko môžete prispôsobiť svetelný tok a teplotu svetla podľa svojho.
JUST LIGHT. - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689966584
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Tkanina |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Objímka: | E27 |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Výškové nastavenie: | Výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 40 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 9,1 kg |
| Výška: | 190,0 cm |
| Šírka: | 100,0 cm |
| Hĺbka: | 70,0 cm |

















