TRIO Stojaca lampa TOSH čierna matná 3 x E14 max. 15 W, pr. 23 x 150 cm
Číslo výrobku 2542728Opis výrobku
Číslo výrobku 2542728
TRIO TOSH
Svietidlo TRIO TOSH kombinuje moderný mix kovov a dreva a pôsobí tak nadčasovo. Kombinácia kovu a prírodných materiálov dodá interiéru teplý nádych. Jednotlivé bodovky je možné individuálne nastaviť. Svietidlo je vybavené objímkou E14. Výber je len na vás! Na vybranú máte napríklad z klasických žiaroviek, žiaroviek stmievateľných alebo žiaroviek s nastaviteľnou teplotou chromatičnosti a prípadne aj RGB na vytvorenie tej správnej atmosféry.
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 80 % energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
Stupeň krytia IP20
Stupeň krytia IP20 označuje také elektrické zariadenie, ktoré dostatočne chráni proti úrazu elektrickým prúdom pri nebezpečnom dotyku prstom, je odolné proti vniknutiu malých cudzích predmetov a nie je chránené proti vniknutiu vody.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807467727
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Hliník |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Štýl: | Moderný |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Objímka: | E14 |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 15 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,97 kg |
| Výška: | 150,0 cm |
| Šírka: | 23,0 cm |
| Hĺbka: | 23,0 cm |






