Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dlažba Betón sivá 34 cm x 34cm

Č.výr. 1248954

  • Keramika
  • Moderný design betónu
  • Výborná kvalita za skvelú cenu
  • Interiér
  • 1,70m2/kt
Informácie o výrobku
9,33 EUR
5,49 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

69 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1248954

Táto keramická dlažba disponuje unikátnym a veľmi zaujímavým designom, ktorý je inšpirovaný klasickým betónom. Na prvý pohľad môže pôsobiť ako veľmi jednoduchá a chladná, ale pri správnej kombinácií ostatných prvkov v miestnosti dokáže navodiť veľmi príjemnú a štýlovú atmosféru. Nie je mrazuvzdorná a preto jej použitie odporúčame iba v interiéri. Napriek tomuto obmedzeniu ponúka skvelú možnosť ako si môžete spraviť modernú dlažbu aspoň vo Vašej kuchyni alebo v akejkoľvek inej miesnosti, je to len na Vás kam túto dlažbu umiestnite. Kvalitné prevedenie navyše zaručuju veľmi dlhu životnosť za výhodnú cenu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Formát:Štvorcový
Oter:Trieda 3
Protišmykovosť:R9
Materiál:Keramika
Šírka:34 cm
Hĺbka:34 cm
Rektifikácia:Nie
Odporúčanie pre inštaláciu:Interiér
Prefarbený:Nie
Mrazuvzdorný:Nie

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore