Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dlažba Cedro hnedá 34 x 48 cm

Č.výr. 1092170

  • Keramika
  • Moderný a elegantný design prírodného dreva
  • Použitie v interiéri a exteriéri
  • Dlhodobo si drží tvar a farbu
  • Výborná kvalita za skvelú cenu
  • 1,84m2/kt
Informácie o výrobku
13,78 EUR
7,49 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

46 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1092170

Dlažba Cedro je vyhotovená v moderných a elegantných hnedých tónoch. Svojou jemnou štruktúrou pripomína prírodné drevo a jej prirodzený vzhľad dokáže navodiť veľmi útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete v akejkoľvek miestnosti cítiť príjemne a spokojne. Navyše jej využitie nie je ničím limitované a bežne sa používa na pokladanie dlažby alebo obkladov v interiéri (kuchyňa, kúpeľňa, obývacia izba, chodby a schodisko) ako aj v exteriéri (balkón, terasa a okolie bazénu). Dokonca sa hodí aj na podlahové kúrenie. Pri používaní tejto dlažby sa proste Vašej fantázii žiadne medze nekladú. Vďaka kvalitnému prevedeniu si dlhodobo drží tvar aj farbu a tým pádom je zaručená veľmi dlhá životnosť za výhodnú cenu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Svetlý
Povrch:Glazovaný
Formát:Pravouhlý
Oter:Trieda 1
Protišmykovosť:R9
Materiál:Keramika
Šírka:48 cm
Hĺbka:34 cm
Optika:Vzhľad dreva
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,07 kg
Výška:8 mm
Šírka:34,0 cm
Dĺžka:48,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore