Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dlažba Street sivá 60 cm x 60 cm

Č.výr. 1383199

  • Kvalitná keramická dlažba
  • Moderná sivá farba
  • Mrazuvzdorná
  • 1,44 m2/kt
Informácie o výrobku
15,10 EUR
10,49 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

30 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1383199

Keramická dlažba Street je vyhotovená v moderných sivých tónoch. Svojím vzhľadom pripomína betón a jej sfarbenie sa môže na prvý pohľad javiť ako jednoduché, ale v správnej kombinácii prvkov v miestnosti dokáže navodiť veľmi príjemnú a štýlovú atmosféru. Jej použitie nie je limitované len na interiér, ale vďaka mrazuvzdornosti je možné ju použiť aj na pokladanie dlažby na balkónoch, terasách alebo na rôzne chodníky vo Vašej záhrade. Nenechajte sa obmedzovať len na pokladanie dlažby, ale kľudne zrealizujte svoje predstavy o peknom interiéri a použite ju aj ako obklad na steny. Surová krása betónu je dnes proste in !

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Tmavý
Povrch:Matný
Formát:Štvorcový
Oter:Trieda 4
Protišmykovosť:R9
Šírka:60 cm
Hĺbka:60 cm
Rektifikácia:Áno
Odporúčanie pre inštaláciu:Interiér & Exteriér
Optika:Vzhľad cementu
Prefarbený:Nie

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore