Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Dlažba Valencia sivá 15,5 x 62 cm

Č.výr. 1515816

  • Kvalitná gresová dlažba
  • Moderný a elegantný design prirodzeného dreva
  • Mrazuvzdorná a oteruvzdorná
  • Použitie v interiéri a exteriéri
  • 1,15 m2/kt
Informácie o výrobku
11,14 EUR
9,69 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

6 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1515816

Dlažba Valencia je vyrobená z gresu a oproti klasickým keramickým dlažbám má oveľa vyššiu pevnosť a odolnosť proti mechanickému a chemickému poškodeniu. Jej design sa nesie v znamení moderných a elegantných sivých tónoch. Svojou jemnou štruktúrou navyše pripomína prirodzené drevo. Vďaka tomuto vzhľadu bude každá miestnosť pôsobiť veľmi útulne a príjemne. Táto dlažba sa preto bežne používa na pokladanie v interiéri (v kuchyni, kúpeľni, obývacej izbe, na chodbe a schodisku). Keďže je mrazuvzdorná a oteruvzdorná nie je jej použitie limitované len na interiér, ale je vhodná aj na pokladanie v exteriéri (na balkóne, terase a na chodník). Nenechajte sa však obmedzovať len na pokladanie dlažby, ale kľudne zrealitujte svoje predstavy o peknom interiéri a použite ju aj ako obklad na steny. Pri používaní tejto dlažby sa proste Vašej fantázii žiadne medze nekladú.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Stredný
Povrch:Matný
Formát:Pravouhlý
Oter:Trieda 3
Protišmykovosť:R9
Materiál:Jemná kamenina
Šírka:15,5 cm
Hĺbka:62 cm
Rektifikácia:Áno
Odporúčanie pre inštaláciu:Interiér & Exteriér
Optika:Vzhľad dreva
Mrazuvzdorný:Áno
Obsah balenia:11 ks
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:19,0 kg
Výška:62,0 cm
Šírka:15,5 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

Hore