Home Jemná kamenina Tirolo sivá 60 cm x 60 cm

Č.výr. 1628510

 • Jemná kamenina s moderným betónovým vzhľadom prírodného kameňa do interiéru a exteriéru
 • Trieda oderu 4 a protišmykovosť R9 na pokládku v celej obytnej oblasti
 • Rektifikovaná
 • Protišmykovosť R9
 • Mrazuvzdorná
 • Neglazovaná
 • Obsah balíka: 1,08 m2
 • Formát: 60 cm x 60 cm
Informácie o výrobku
19,42 EUR
17,99 € / m2

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Pomôžeme Vám nájsť to správne množstvo:

m2

Vaše množstvo*:

Vaša cena:

V OBI predajni Bratislava

138 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1628510

S jemnou kameninou Tirolo značky "home - designed by MARAZZI GROUP" s moderným betónovým vzhľadom sa dajú celkom ľahko uskutočniť vaše predstavy o vysnívanom bývaní. Neglazovaná, rektifikovaná dlažba je univerzálny všeumelec v oblasti úpravy obytných priestorov. Perfektne sa hodí ako nástenná a podlahová krytina do interiéru a exteriéru. Satinovaný povrch sa postará o jemne polomatný efekt, ktorý výnimočne podčiarkne moderný charakter dlažby.

To najlepšie pre vašu podlahu: jemná kamenina
Dlažby z jemnej kameniny kombinujú vysokokvalitný vzhľad s odolnosťou keramickej dlažby vyrobenej pod vysokým tlakom. S dlažbou z jemnej kameniny nemusíte pri výbere vašej podlahy robiť žiadne kompromisy. Dokáže napodobniť aj vzhľad a vlastnosti prírodnej dlažby a pritom zostáva odolná a jednoducho sa udržiava. Vďaka jemnému zloženiu bez živíc a lepidiel je jemná kamenina kompaktný a odolný materiál, ktorý sa vyznačuje minimálnou poréznosťou. So svojou mimoriadne vysokou hustotou má s 0,5 % najnižšiu absorpciu vody spomedzi bežných dlažieb a môže sa vďaka odolnosti proti mrazu spravidla bez problémov položiť aj vo všetkých exteriéroch. Vďaka použitiu nehorľavého materiálu je možné jemnú kameninu bez ohrozenia vystaviť vysokej teplote. V kombinácii s vysokou teplotnou vodivosťou sa jemná kamenina perfektne hodí aj na ukladanie na podlahové kúrenie. Okrem poveternostných vplyvov a teploty je jemná kamenina takisto mimoriadne odolná proti mechanickým vplyvom alebo poškodeniam bežnými domácimi kyselinami, od koly až po agresívne čistiace prostriedky.

Oder
Pod oderom chápeme stratu materiálu podlahovej dlažby pri namáhaní a jej odolnosť proti poškriabaniu. S triedou oderu 4 sa jemná kamenina môže vystaviť vysokému zaťaženiu. Môže sa položiť v celom obytnom priestore, v exteriéri aj interiéri a nachádza uplatnenie aj na komerčných a verejných plochách.

Protišmykovosť
Protišmykovosť definuje pochôdznu bezpečnosť povrchu pri styku s kvapalinou, ako je voda alebo olej. Klasifikácia sa vykonáva podľa maximálneho uhla sklonu, ktorý uvádza bezpečnú pochôdznosť s pevnou obuvou. Na komerčné a verejné používanie je predpísaná klasifikácia z poistno-technických dôvodov, ale odporúča sa aj na súkromné používanie. Jemná kamenina klasifikovaná v triede R9 sa ideálne hodí na domáce používanie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Farebný odtieň:Stredný
Povrch:Neglazovaný
Formát:Štvorcový
Oter:Trieda 4
Protišmykovosť:R9
Materiál:Jemná kamenina
Šírka:60 cm
Hĺbka:60 cm
Rektifikácia:Áno
Odporúčanie pre inštaláciu:Interiér & Exteriér
Optika:Betónový vzhľad
Prefarbený:Nie
Mrazuvzdorný:Áno
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:7,2 kg
Výška:9 mm
Šírka:59,5 cm
Dĺžka:59,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Pri počítaní množstva sa zaokrúhľuje na celkové balenie, odpad sa nezapočítáva. Výpočet celkovej plochy pozostáva z maximálnej plochy, ktorá môže byť dosiahnutá bez odpadu.

 • Rezervácia a vyzdvihnutie
 • Overiť dostupnosť v predajni
 • Veľký výber produktov
Hore