Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Domáci telefón pre viacgeneračný rodinný dom Multi Pro

Č.výr. 5157516

  • 2 interiérové a jedna exteriérová jednotka
  • Možnosť rozšírenia na štyri interiérové jednotky
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia s dvomi káblami
Informácie o výrobku
147,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5157516

Domáci telefón Multi Pro sa skladá z dvoch interiérových jednotiek z vysokokvalitného bieleho plastu, ktoré sa montujú na omietku v interiéri, a z exteriérovej jednotky chránenej proti striekajúcej vode z vysokokvalitného sivého hliníka, ktorá sa montuje v exteriéri.

Interiérové jednotky sú vybavené tlačidlom na otváranie dverí. Vďaka tomu nebudete potrebovať žiaden prídavný transformátor na ovládanie otvárača dverí. Okrem toho máte možnosť aktivovať druhú interiérovú jednotku prostredníctvom tlačidla.

Exteriérová jednotka je vybavená dvomi integrovanými menovkami. Veľmi praktická a jednoduchá inštalácia s iba dvomi káblami. Súprava sa dá rozšíriť až na štyri interiérové jednotky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:2-skupiny
Typ:Audio
Prenos:Spojené káblom
Funkcia videa:Nie
Obojsmerné hovorové zariadenie:2- cestný - Intercom
Kabeláž:2-vodičové

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore