Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Monitor k videotelefónu Livia

Č.výr. 5264387

  • Displej 7"
  • Napájanie: zásuvný adaptér 17 VDC
  • Na výber 25 melódií
Informácie o výrobku
137,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5264387

Bielo-sivý monitor 7" z hliníka tvorí doplnok k videotelefónu Livia. Na displej sa prenáša obraz z dverovej stanice. Okrem toho je na monitore umiestnené ovládanie elektrického otvárania dverí a dverová automatika. Pomocou rôznych nastavení sa dá regulovať jas, kontrast a hlasitosť. Pre zvonček monitora je na výber 25 rôznych melódií. Napájanie zabezpečuje zástrčka 17 VDC. Súčasťou dodávky je monitor a napájací zdroj.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Zobrazenie:Farba
Prenos:Spojené káblom
Funkcia videa:Áno
Rozmery a hmotnosť
Výška:12,0 cm
Šírka:21,0 cm
Dĺžka:2,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore