25.2.2021 5:13


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Súprava bezdrôtového videozvončeka a exteriérovej jednotky

Č.výr. 5157573

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Domáce telefóny

Popis výrobku

Č.výr. 5157573

Súprava bezdrôtového videozvončeka a exteriérovej jednotky obsahuje farebný monitor, ktorý sa montuje v interiéri, ako aj bezdrôtový vysielač, ktorý sa montuje na omietku v exteriéri. Poskytuje monitorovanie a zabezpečenie pre 1 rodinný dom
Bezdrôtový vysielač zabezpečuje nočné videnie prostredníctvom kamery s infračervenou LED diódou. Okrem toho je vysielač vybavený mikrofónom, tlačidlom, integrovaným reproduktorom a praktickým ochranným krytom.

Balenie obsahuje sieťový adaptér s napätím 230 V. Tento sa používa pre monitor a vonkajšiu jednotku. Inštalácia je veľmi jednoduchá a rýchla, pretože nie je potrebné káblové spojenie medzi exteriérovou jednotkou a monitorom. Dosah bezdrôtového signálu 300 m na voľnom priestranstve.
Záznamy môžete uložiť na mikro SD kartu. SD kartu si môžete zakúpiť zvlášť.

Monitor s uhlopriečkou 7 palcov má vysokú kvalitu obrazu a zvuku (2,4 Ghz), ako aj rozlíšenie 480 x 272 pixelov. Vďaka plochému dizajnu šetrí miesto.

Bezdrôtový vysielač možno napájať 6 batériami typu AA, ktoré možno zakúpiť samostatne, alebo dodaným sieťovým adaptérom s napätím 12 V.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:1-skupina
Zobrazenie:Farba
Typ:Video
Prenos:Rozhlas
Funkcia videa:Áno
Obojsmerné hovorové zariadenie:2- cestný - Intercom

Ďalšie detaily

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore