21.9.2019 21:47


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Domové dvere Atlanta antracit 110 cm x 210 cm pravé

Č.výr. 1234814
  • Stabilné a bezpečné dvere
  • Viacbodové zamykanie
  • 3 kľúče
Informácie o výrobku
799,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1234814

Domové dvere ThermoSpace Dallas disponujú kvalitným prevedením a všetky prvky, z ktorých sa tieto dvere skladajú tvoria ako celok veľmi pevnú a odolnú konštrukciu. Dvere sa skladajú z hlinikového rámu s hrúbkou 60 mm a dverového krídla, ktoré je vyrobené z ocele a dosahuje hrúbku 56 mm. Krídlo dvier je navyše tepelne izolované a to dokonca až dvoma úrovňami tesnenia. Zvyšok konštrukcie dotvára plochý hlinikový prah, ktorý je tak isto vybavený tepelnou izoláciou. Dokonalú bezpečnosť zaručuje viacbodové zamykanie, konkrétne sa jedná o zámok Winkhaus s 3 skrutkami a samotným zamykacím mechanizmom, ktorý tvoria 4 masívne a otočné hákové závory. Ďalším bezpečnostným prvkom je bočné uchytenie s trojicou pántov vybavenými špeciálnymi krytmi. Dverové kovanie, je vyrobené z nerezovej ocele a skladá sa zo 100 cm dlhej rukoväte a rozety s cylindrickou vložkou. Dvere sú ešte chránené dekoračnou fóliou a preto ich celkový vzhľad spočíva v kombinácii bielej farby a ocele. Jedná sa o klasický, ale za to veľmi elegantný design, ktorý do Vašej domácnosti prinesie nový a svieži nádych. Navyše sú vybavené sklenenou výplňou (trojité ISO zasklenie), vďaka ktorému bude dovnútra prenikať dostatočné množstvo prirodzeného svetla. K tomuto modelu dvier sa dodávajú aj 3 kľúče !

Technická specifikace

Detaily výrobku

Materiál:
oceľ, hliník tepelne oddelené
Dekorácia:
Antracit
Sklenená vložka:
Áno
Doraz:
Vpravo
Výška:
210 cm
Blokovanie:
Viacbodové uzamknutie
Šírka:
110 cm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
57,0 kg
Výška:
2,10 m
Šírka:
110,0 cm
Dĺžka:
8,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore