Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Domové dvere Dallas antracit 110 cm x 210 cm P

Č.výr. 1234731

  • Stabilné a bezpečné dvere
  • Viacbodové zamykanie
  • 3 kľúče
Informácie o výrobku
 
799,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1234731

Domové dvere ThermoSpace Dallas disponujú kvalitným prevedením a všetky prvky, z ktorých sa tieto dvere skladajú tvoria ako celok veľmi pevnú a odolnú konštrukciu. Dvere sa skladajú z hlinikového rámu s hrúbkou 60 mm a dverového krídla, ktoré je vyrobené z ocele a dosahuje hrúbku 56 mm. Krídlo dvier je navyše tepelne izolované a to dokonca až dvoma úrovňami tesnenia. Zvyšok konštrukcie dotvára plochý hlinikový prah, ktorý je tak isto vybavený tepelnou izoláciou. Dokonalú bezpečnosť zaručuje viacbodové zamykanie, konkrétne sa jedná o zámok Winkhaus s 3 skrutkami a samotným zamykacím mechanizmom, ktorý tvoria 4 masívne a otočné hákové závory. Ďalším bezpečnostným prvkom je bočné uchytenie s trojicou pántov vybavenými špeciálnymi krytmi. Dverové kovanie, je vyrobené z nerezovej ocele a skladá sa zo 100 cm dlhej rukoväte a rozety s cylindrickou vložkou. Dvere sú ešte chránené dekoračnou fóliou a preto ich celkový vzhľad spočíva v kombinácii tmavej antracitovej farby a ocele. Jedná sa o veľmi pekný a moderný design, ktorý do Vašej domácnosti prinesie úplne nový nádych. Navyše sú vybavené sklenenou výplňou (trojité ISO zasklenie), vďaka ktorému bude dovnútra prenikať dostatočné množstvo prirodzeného svetla. K tomuto modelu dvier sa dodávajú aj 3 kľúče !

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ, hliník tepelne oddelené
Dekorácia:Antracit
Sklenená vložka:Áno
Výška:210 cm
Blokovanie:Viacbodové uzamknutie
Šírka:110 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:59,0 kg
Výška:2,10 m
Šírka:110,0 cm
Dĺžka:8,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore