25.8.2019 18:12


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Domové dvere Dallas biele 110 cm x 210 cm ľavé

Č.výr. 1234707
  • Stabilné a bezpečné dvere
  • Viacbodové zamykanie
  • 3 kľúče
Informácie o výrobku
799,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1234707

Domové dvere ThermoSpace Dallas disponujú kvalitným prevedením a všetky prvky, z ktorých sa tieto dvere skladajú tvoria ako celok veľmi pevnú a odolnú konštrukciu. Dvere sa skladajú z hlinikového rámu s hrúbkou 60 mm a dverového krídla, ktoré je vyrobené z ocele a dosahuje hrúbku 56 mm. Krídlo dvier je navyše tepelne izolované a to dokonca až dvoma úrovňami tesnenia. Zvyšok konštrukcie dotvára plochý hlinikový prah, ktorý je tak isto vybavený tepelnou izoláciou. Dokonalú bezpečnosť zaručuje viacbodové zamykanie, konkrétne sa jedná o zámok Winkhaus s 3 skrutkami a samotným zamykacím mechanizmom, ktorý tvoria 4 masívne a otočné hákové závory. Ďalším bezpečnostným prvkom je bočné uchytenie s trojicou pántov vybavenými špeciálnymi krytmi. Dverové kovanie, je vyrobené z nerezovej ocele a skladá sa zo 100 cm dlhej rukoväte a rozety s cylindrickou vložkou. Dvere sú ešte chránené dekoračnou fóliou a preto ich celkový vzhľad spočíva v kombinácii bielej farby a ocele. Jedná sa o klasický, ale za to veľmi elegantný design, ktorý do Vašej domácnosti prinesie nový a svieži nádych. Navyše sú vybavené sklenenou výplňou (trojité ISO zasklenie), vďaka ktorému bude dovnútra prenikať dostatočné množstvo prirodzeného svetla. K tomuto modelu dvier sa dodávajú aj 3 kľúče ! Povrch dveří je navíc chráněn dekorativní fólií. Dveře jsou vybaveny 100 cm dlouhou nerezovou rukojetí, rozetou a profilovým cylindrem se třemi klíči.

Technické údaje:
Dekor: bílá
Skleněná vložka: trojité ISO zasklení, Ug=0,9 W/m2K

Technická specifikace

Detaily výrobku

Materiál:
oceľ, hliník tepelne oddelené
Dekorácia:
Biely
Sklenená vložka:
Áno
Doraz:
Vľavo
Výška:
210 cm
Blokovanie:
Viacbodové uzamknutie
Šírka:
110 cm

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť:
59,0 kg
Výška:
2,10 m
Šírka:
110,0 cm
Dĺžka:
8,0 cm

Rezervovať & vyzdvihnúť

Prípadne môžete Vašu objednávku bezplatne rezervovať online a vyzdvihnúť ju v OBI predajni už do 4 hodín alebo najneskôr v nasledujúci deň otvorenia.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore