Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Hliníkové vchodové dvere Moderno M550/B 110 cm x 210 cm biela P

Č.výr. 1544402

  • Trojité bezpečnostné kovanie s otočným hákom
  • Tepelnoizolačná hodnota Ud: 0,98 W/(m2K)
  • Zvonku nasadená hliníková dverová výplň
Informácie o výrobku
 
1 799,00 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1544402

Hliníkové vchodové dvere Moderno M550/B v bielej farbe (RAL 9016) sú vybavené rukoväťou z ušľachtilej ocele s dĺžkou 50 cm a spájajú moderný dizajn s atraktívnou funkčnosťou a spoľahlivou bezpečnosťou. Pozostávajú z tepelnoizolačnej, tepelne oddelenej 3-komorovej konštrukcie, ktorá má dve tesniace úrovne a tepelne oddelený podlahový prah. Majú konštrukčnú hĺbku 77 mm a zavesenie sa nachádza na pravej strane.

Výhody materiálu
Hliníkové vchodové dvere sa vyznačujú svojou výbornou odolnosťou a ponúkajú vysokú kvalitu spracovania s mimoriadne dlhou životnosťou. Na dodatočnú ochranu pred vonkajšími vplyvmi je povrch ošetrený práškovou povrchovou úpravou a zaujme svojou mimoriadne vysokou odolnosťou proti poškriabaniu, ako aj absolútnou odolnosťou proti UV žiareniu.

S jednostranne nasadenou hliníkovou dverovou výplňou
Ďalšie výhody ponúka inovatívna hliníková dverová výplň so zafrézovanými drážkami na vonkajšej strane. Vďaka dverovej výplni vchodových dverí vznikne harmonický povrch dverí, ktorý vytvára dizajn bez viditeľných tesniacich hrán a bez rámu. Sú schované pod hladkou výplňou, vďaka čomu vznikne rovná plocha. Tým sa zníži náročnosť ošetrovania, zatiaľ čo dvere získajú celkovú stabilitu a dosahujú vyššie tepelnoizolačné hodnoty.

Zasklenie a bezpečnosť
V hliníkových vchodových dverách sú vložené tri satinované trojité zasklenia ISO s teplým okrajom, ktoré sú zvonku doplnené a zosilnené robustným bezpečnostným sklom VSG. Satinované sklenené tabule pritom napomáhajú vynikajúcej tepelnej izolácii a vysokej priepustnosti svetla a zabezpečujú úplnú nepriehľadnosť, ktorá slúži na ochranu vášho súkromia.
Na vašu absolútnu bezpečnosť sú vchodové dvere vybavené trojitým bezpečnostným kovaním a tromi masívnymi, trojdimenzionálne prestaviteľnými závesmi. Bezpečnostnú výbavu optimálne dopĺňa vnútorná kľučka s plochou rozetou a vhodná vložka zámku s 3-bodovým zamykaním. Cylindrický zámok má núdzovú a panikovú funkciu, ktorá umožňuje ovládanie z oboch strán, aj keď je zvnútra zastrčený kľúč.

Technické detaily
Formát: 110 cm x 210 cm (Š x V)
Konštrukčná hĺbka: 77 mm
Tepelnoizolačná hodnota Ud: 0,98 W/(m2K)
Farba: biela (RAL 9016)
Zasklenie: trojité sklo ISO (satinované)/bezpečnostné sklo VSG

Súčasťou dodávky je vnútorná kľučka, plochá rozeta a rukoväť z ušľachtilej ocele (dĺžka: 50 cm).

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Hliník tepelne rozdelený
Dekorácia:Biely
Sklenená vložka:Áno
Doraz:Vpravo
Výška:210 cm
Blokovanie:3 násobné uzamknutie sklopným háčikom
Šírka:110 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:72,0 kg
Výška:2,10 m
Šírka:110,0 cm
Dĺžka:7,7 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore