Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vnútorné vchodové dvere oceľ 90 Ľ biele

Č.výr. 4796827

  • 5-bodový zámok s 9 západkami
  • 4 skryté pánty
  • Kvalitné a bezpečné
Informácie o výrobku
 
169,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4796827

Tieto oceľové dvere sú odolnejšie proti vandalizmu a pokusom o vlámanie než klasické vchodové dvere. Hlavný bezpečnostný prvok tvorí viacnásobné zamykanie, konkrétne sa jedná o 5-bodový zámok s 9 západkami, ktorý znemožňuje vypáčenie dverí. Dodatočnú ochranu tvorí prah z nerezovej ocele a hlavne 4 skryté pánty, vďaka ktorým ich nebude možné ani vysadiť. Samotné dvere majú pevnú konštrukciu so stabilizujúcou výplňou (voština) a oceľovým plechom s hrúbkou 0,5 mm. Zárubňa je takisto veľmi pevná a oceľový plech dosahuje hrúbku 1,2 mm. Dvere sú vyhotovené v klasickom, ale za to veľmi elegantnom bielom prevedení. Ideálne sa hodia ako vchodové dvere do bytu alebo kancelárie. Samozrejmosťou je aj priezor, vďaka ktorému uvidíte každého kto stojí za Vašimi dverami!

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ
Dekorácia:Biely
Sklenená vložka:Nie
Doraz:Vľavo
Blokovanie:5 násobné uzamknutie
Rozmery a hmotnosť
Výška:2,05 m
Šírka:95,0 cm
Dĺžka:5,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore