Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vonkajšie vchodové dvere Azzuro II biele 90 P

Č.výr. 1164078

  • Pevné a odolné
  • Dokonalé zabezpečenie
  • Pekný biely design
  • Kvalita za výhodnú cenu
Informácie o výrobku
299,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1164078

Vchodové dvere Azzuro II disponujú veľmi kvalitným spracovaním. Ich konštrukcia je založená na kombinácii niekoľkých unikátnych prvkov. Vnútro dvier je vyplnené penovým polystyrénom, ktorý sa vytvrdzuje špeciálnym procesom len preto, aby mohol byť použitý na montáž vonkajších dvier. Navyše je táto vnútorná výplň ešte dodatočne chránená z oboch stranách silným lisovaným plechom z ocele, ktorý je pozinkovaný proti korózii. Zárubňa, prah aj samotné dvere sú vybavené tesnením a tak zbytočne neprepúšťajú teplo. Celková hrúbka dvier nadobúda hodnotu až 55 mm. Dokonalú bezpečnosť zaručuje dvojica trojbodových zámkov a tri špeciálne pánty s úplne novou zosilnenou konštrukciou, vďaka ktorej nie je možné dvere vysadiť žiadnym známym spôsobom. Ďalším nesmierne dôležitým bezpešnostným prvkom sú tri západky, ktoré sú umiestnené oproti zámkom na opačnom konci dvier a vďaka nim sa dvere nedajú vylomiť ani vypáčiť. V neposlednom rade treba myslieť aj na prah, ktorý je vyrobený z nerezovej ocele a tvorí tak posledný článok Vašej bezpečnosti. Povrch dvier je pokrytý štuktúrovanou PVC fóliou, ktorá im dodáva klasický, ale zato veľmi elegantný vzhľad. Tento design pôsobí naozaj veľmi vkusne a hlavne starším stavbám dodá úplne nový nádych. Okrem estetiky je táto fólia dôležitá aj pre celkovú ochranu dvier, pretože obsahuje účinný UV filter, vďaka ktorému si dvere zachovávajú svoje vlastnosti a farbu aj počas veľmi dlhej doby. Ich výhodou je aj to, že vďaka zaskleniu preniká do interíeru dostatočné množstvo prirodzeného svetla. Sklo je samozrejme tvrdené a nemúsite sa ani obaváť, že by sa Vám niekto cez neho dostal do Vašej domácnosti. Dvere sú na tomto mieste vybavené pevnou mriežkou.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ
Dekorácia:Biely
Doraz:Vpravo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:45,0 kg
Výška:2,07 m
Šírka:100,0 cm
Dĺžka:10,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore