Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Vonkajšie vchodové dvere RA 41 tmavý dub 205 mm x 95 mm Ľ

Č.výr. 4796876

  • 5-bodový zámok s 9 západkami
  • 4 pánty
  • Kvalitné a bezpečné
  • Elegantný design tmavého duba
Informácie o výrobku
219,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4796876

Tieto oceľové dvere sú odolnejšie proti vandalizmu a pokusom o vlámanie než klasické vchodové dvere. Hlavný bezpečnostný prvok tvorí viacnásobné zamykanie, konkrétne sa jedná o 5-bodový zámok s 9 západkami, ktorý znemožňuje vypáčenie dvier. Dodatočnú ochranu tvorí prah z nerezovej ocele, 4 stabilné pánty a prídavný zámok so 4 západkami. Samotné krídlo dvier má pevnú konštrukciu s hrúbkou 50 mm a je pokryté oceľovým plechom s hrúbkou 0,5 mm. Navyše je vybavené tepelnou izoláciou v podobe vrstvy z minerálne vlny. Čo sa týka zárubne, tá je rovnako veľmi pevná a oceľový plech u nej dosahuje hrúbku 1,2 mm. Celý povrch krídla dvier a zárubne je chránený štrukturovanou PVC fóliou s UV filtrom a tým pádom zaručuje dokonalú ochranu proti poveternostným vplyvom. Použitá PVC fólia plní aj estetickú úlohu a vďaka nej dvere nadobúdajú vzhľad prírodné dreva z tmavého duba. Vchod do Vašej domácnosti bude preto vyzerať výnimočne a zároveň veľmi elegantne. Samozrejmosťou je aj priezor, vďaka ktorému uvidíte každého kto stojí za Vašimi dverami !

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ
Dekorácia:Orech tmavý
Doraz:Vľavo

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore