Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Elektrobock bezdrôtový zvonček BZ11 biely

Č.výr. 5119086

  • Dosah v zástavbe 20 m
  • Spotreba 1,5 VA
  • Zvuk trojhlasý gong
Informácie o výrobku
13,49 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

12 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5119086

Bezdrôtový zvonček je vhodný pre Váš dom, byt alebo kanceláriu. Ekonomická sada BZ11 je určená pre kratšie až stredné vzdialenosti. Zvonček je z výroby plne pripravený na použitie, stačí len zasunúť prijímač do zásuvky a u vysielača vytiahnuť izolačný papierik od dodávanej alkalickej batérie.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Tlačidlo zvončeka
Prenos:Rozhlas
Zdroj prúdu:Prevádzka na sieť
Dosah:100 m
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:113 g
Výška:9,0 cm
Šírka:5,5 cm
Dĺžka:6,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore