Vitakraft Vita Fit C-Forte pre hlodavce, 100 g
Číslo výrobku 2484665Opis výrobku
Číslo výrobku 2484665
Vitakraft Vita Fit C-Forte 100 g sú granule petržlenu, ktoré sú nielen chutné, ale tiež predstavujú ideálny doplnkový zdroj vitamínu C a účinne podporujú imunitu vašich miláčikov. To je dôležité najmä pre zvieratá, ako sú morčatá, ktoré si nemôžu samé produkovať životne dôležitý vitamín C. Ale aj ostatní hlodavce si môžu s C-Forte doplniť zvýšenú potrebu vitamínu C, ktorá môže vzniknúť napríklad stresom, chorobou alebo graviditou.
Odporúčania na kŕmenie:
Podľa veľkosti zvieraťa 1-2 čajové lyžičky granúl denne primiešať do krmiva.
Zloženie:
- Petržlen sušená
- Rastlinné vedľajšie produkty
- Obilie
- Vitamín C
Informácie o výrobcovi
Vitakraft pet care GmbH & Co. KG
In den Ellern 27
Achim
28832 Bremen
obchod@vitakraft.cz
4008239251046
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh krmiva: | Kŕmne zmesi |
| Obsah: | 100 g |
| Obsah: | 0,1 kg |
| Obsah: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška: | 11,1 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 2,4 cm |





