25.9.2020 20:23


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Culinario Fľaša na pitie Flip Top 700 ml rôzne farby

Č.výr. 1126341
  • Objem: 700 ml
  • Pevný a stabilný materiál
  • Praktický náustok na pitie
  • Chuťovo neutrálna a vhodná na potravinárske účely
Informácie o výrobku
 
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1126341

Praktická a univerzálne použiteľná fľaša do školy, na výlety, šport alebo všedný deň. Fľaša na pitie Flip Top značky Culinario je vhodná na všetky uvedené aktivity a navyše má atraktívny vzhľad. Je vyrobená z maximálne pevného a stabilného plastu. Navyše neobsahuje BPA a je tak chuťovo neutrálna a vhodná na potravinárske účely. Vďaka náustku na pitie je to ideálny spoločník na šport, vrchnák utesnený silikónovým okrúhlym tesnením umožňuje rýchle otvorenie a zatvorenie.

Vďaka objemu 700 ml môžete túto fľašu na pitie používať naozaj pri každej príležitosti, napr. ako fľašu do školy alebo na výlety. Súkromné výlety a každodenné činnosti ponúkajú množstvo príležitostí na použitie kvalitnej fľaše na pitie a vychutnávanie osviežujúcich nápojov podľa vlastnej chuti.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:119 g
Výška:25,5 cm
Šírka:7,7 cm
Dĺžka:7,7 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore