Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Curver Dóza Smart to go zelená hranatá 1,2 l s príslušenstvom

Č.výr. 1574276

  • Kvalitný plast
  • Praktické uskladnenie potravín
Informácie o výrobku
6,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1574276

Potravinová dóza Smart to go od značky Curver. Dóza je opatrená príborom, mištičkou a táckou, takže je ideálna pre uskladnenie jedla na cesty. Vďaka integrovanému tesneniu zaisťuje 100 % uzavretie a hygienu. Bez BPA. Veľmi ľahko sa čistí, je vhodná aj do umývačky. Dóza má na veku ventil pre ohrievanie v mikrovlnnej rúre. Je vhodná aj do mrazničky.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:360 g
Výška:8,8 cm
Šírka:15,4 cm
Dĺžka:20,3 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore