Leifheit Fľaša s brúsenými hranami 500 ml

Č.výr. 1190867

  • Žiaruvzdorné sklo
  • Dekoratívne brúsené hrany
  • Pákový uzáver z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele
Informácie o výrobku

Prevedenie:

2,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1190867

Fľaša s brúsenými hranami slúži na štýlové skladovanie vlastnoručne vyrobeného sirupu z bazových kvetov, pripraveného ríbezľového likéru a čerstvo vylisovanej pomarančovej šťavy. Leifheit sklenené fľaše obohatia svojimi kvalitnými brúsenými hranami každý prestretý stôl a vďaka svojmu štýlovému pákovému uzáveru zaujmú na prvý pohľad. Uzáver zabezpečuje nielen pekný vzhľad, ale pomocou svojej porcelánovej hlavy a gumového krúžku bezpečne uzatvára fľašu, takže sa jej obsah môže hygienicky a dobre uchovať. Fľaše sú vďaka svojej praktickej veľkosti 0,5 l tiež vhodné na skladovanie alebo dávkovanie octu a oleja. Obzvlášť praktické je, že fľaše sa dajú ľahko a rýchlo umyť v umývačke riadu.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:480 g
Výška:25,0 cm
Šírka:7,2 cm
Dĺžka:7,2 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore