Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Leifheit Pohár na želé 1/4 l

Č.výr. 1190958

  • Klasický pohár na želé s pekným tvarom značky Leifheit
  • Sklenený reliéf s ovocím a textom Confiture
  • Vzduchotesný jednodielny otočný uzáver
  • Obsah: 0,25 l
Informácie o výrobku
1,29 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

68 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1190958

Pohár na džem s pekným tvarom značky Leifheit sa hodí na každý stôl s raňajkami a poskytuje ideálne možnosti na uloženie vašich vlastnoručne vyrobených želé, čatní, nátierok a marmelád. Je vyzdobený skleneným reliéfom, ktorý pozostáva z ovocných úponkov a nápisu Confiture.

Univerzálne použitie
Zavárací pohár sa hodí najmä na plnenie džemov za horúca, môže sa však použiť aj na zaváranie kompótov. Do pohára na džem sa zmestí 0,25 l, a tak vám poskytne dostatok priestoru na nové nápady. Dekoratívny pohár na želé je úžasným dekoračným prvkom vo vašej kuchyni.

Ďalšie charakteristiky výrobku
- Obsah: 0,25 l
- Vzduchotesný jednodielny otočný uzáver
- Priestorovo úsporný oválny tvar
- Vhodný na džemy, marmelády a želé

Rozmery a hmotnosť
Výška:8,0 cm
Šírka:7,0 cm
Dĺžka:9,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore