Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Leifheit Šesťhranný pohár 106 ml

Č.výr. 1190909

  • Objem náplne 106 ml
  • Skvelo sa hodí na marmelády, želé a džemy
  • Priemer otvoru pohára 53 mm
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

1,19 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

42 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1190909

Darčeky vyrobené vlastnoručne v kuchyni spôsobujú obzvlášť veľkú radosť. Môžete ich darovať štýlovo v dekoratívnych šesťhranných pohároch značky Leifheit. Vďaka objemu iba 106 ml a elegantnému šesťhrannému tvaru sa skvelo hodia na darovanie v rámci malej a milej pozornosti. Napríklad domácich marmelád, chutných ovocných nátierok, kompótov alebo voňavých zmesí korenia. Poháre sa uzatvárajú tesne uzatvárateľným, dekoratívne ozdobeným skrutkovacím viečkom, ktoré poskytuje miesto na popisky, ako dátum zavárania a informácia o obsahu. Plniaci otvor má veľkosť 53 mm.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:116 g
Výška:5,6 cm
Šírka:6,8 cm
Dĺžka:6,1 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore