Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Leifheit Šesťhranný pohár 47 ml

Č.výr. 1190891

  • Množstvo náplne: 47 ml
  • Otvor pohára: 43 mm
  • Vhodný na džemy, marmelády atď.
  • Made in Germany
Informácie o výrobku

Farba:

Prevedenie:

0,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

45 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1190891

Darčeky vyrobené vlastnoručne v kuchyni spôsobujú obzvlášť veľkú radosť. Môžete ich darovať štýlovo v dekoratívnych šesťhranných pohároch značky Leifheit. Vďaka objemu 47 ml a elegantnému šesťhrannému tvaru sa skvelo hodia na darovanie v rámci malej a milej pozornosti. Napríklad domácich marmelád, voňavých zmesí korenia alebo chutných, čerstvo pripravených ovocných nátierok.

Obzvlášť elegantný šesťhranný tvar a strieborné skrutkovacie viečko zabezpečia, aby boli Leifheit poháre dokonalou nádobkou na chutné lahôdky. Aranžované s viacerými pohármi sa pritom ideálne hodia na dekoratívne skladovanie korenia a byliniek.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:70 g
Výška:5,1 cm
Šírka:1,4 cm
Dĺžka:4,9 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore