20.9.2020 9:50


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Leifheit Široký pohár 235 ml

Č.výr. 1190941
  • Bez zúženého otvoru
  • Vhodný na servírovanie a skladovanie
  • Skrutkovací uzáver s miestom na popis
Informácie o výrobku

Prevedenie:

0,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

61 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1190941

Široký pohár je ideálny ako milý darček, na servírovanie dezertov alebo ako perfektná možnosť na skladovanie marmelád vlastnej výroby. Leifheit široké poháre sú pekné a zároveň na univerzálne použitie. Rovný tvar bez zúženého otvoru uľahčuje čisté plnenie a kompletné vyprázdnenie, keďže pohár nemá žiadne neprístupné rohy a kúty. Leifheit široké poháre sú vhodné na marmelády a želé, na nátierky, pudingy alebo na veľmi obľúbené netradičné darčeky ako napr. "koláč v skle". S pekným skrutkovacím uzáverom, ktorý poskytuje miesto na jednotný popis.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:203 g
Výška:6,7 cm
Šírka:8,5 cm
Dĺžka:8,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore