Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Leifheit Zavárací pohár 1/2 l

Č.výr. 1190966

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Dózy a zásobníky na potraviny

Popis výrobku

Č.výr. 1190966

Leifheit zavárací pohár s pekným tvarom je ideálne vhodný na zaváranie, nakladanie a uchovanie potravín. Táto verzia vynikne predovšetkým ako pohár na marmeládu.

Štýlový zavárací pohár
Vďaka výnimočnému tvaru pohára sa tri poháre zmestia vedľa seba do bežného alebo tlakového hrnca. Zavárací pohár má objem 1/2 litra a je ozdobený pekným skleneným reliéfom.

Praktický a priestorovo úsporný
Vďaka špeciálnemu tvaru pohára sa lepšie využije objem hrnca ako v prípade okrúhlych pohárov. Viečko zaručí vytvorenie vákua na bezpečné konzervovanie. Keď je pohár správne zatvorený, v dôsledku vzniknutého vákua sa viečko siahne dovnútra a nepoddá sa pri stlačení prstom. Tak sa zabezpečí, že sa nevytvorí pleseň. Pohár s viečkom sa dá priestorovo úsporne uložiť v skrinke na zásoby. Zavárací pohár nie je vhodný na potraviny obsahujúce tuk.

Rozmery a hmotnosť
Výška:8,5 cm
Šírka:13,0 cm
Dĺžka:8,7 cm

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore