Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Leifheit Zavárací pohár 1 l

Č.výr. 1191113

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Dózy a zásobníky na potraviny

Popis výrobku

Č.výr. 1191113

Leifheit zavárací pohár s pekným tvarom je ideálne vhodný na zaváranie, nakladanie a uchovanie potravín. Táto verzia vynikne predovšetkým ako pohár na marmeládu.

Štýlový zavárací pohár
Vďaka výnimočnému tvaru pohára sa tri poháre zmestia vedľa seba do bežného alebo tlakového hrnca. Vďaka objemu 1 l môžete naložiť aj väčšie kúsky ovocia alebo zeleniny.

Praktický a priestorovo úsporný
Vďaka špeciálnemu tvaru pohára sa lepšie využije objem hrnca ako v prípade okrúhlych pohárov. Viečko zaručí vytvorenie vákua na bezpečné konzervovanie. Keď je pohár správne zatvorený, v dôsledku vzniknutého vákua sa viečko siahne dovnútra a nepoddá sa pri stlačení prstom. Tak sa zabezpečí, že sa nevytvorí pleseň. Pohár s viečkom sa dá priestorovo úsporne uložiť v skrinke na zásoby. Zavárací pohár nie je vhodný na potraviny obsahujúce tuk.

Rozmery a hmotnosť
Výška:16,2 cm
Šírka:22,0 cm
Dĺžka:30,5 cm

Podobné Kategórie

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore