Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Drenážna trubka DN 100 bez otvorov

Č.výr. 2939502

  • Pre trativody a odvodnenie základov a ďalších vodou zaťažených plôch
  • Jednoduchá manipulácia vďaka nízkej hmotnosti a dodávkach v návinoch
  • Jednoduchá montáž aj pre neprofesionálov
Informácie o výrobku
2,39 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

140 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 2939502

Drenážna trubka DN 100 bez otvorov z PVC. Je kompatibilná so systémom drenážnych perforovaných rúr a drenážnych tvaroviek.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore