Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Drevené okno 68 mm otočné / sklopné izolačné sklo 75 cm x 75 cm L

Č.výr. 1247949

  • Uw 1,1
  • Smrekové drevo
  • Kovanie nie je súčasťou dodávky
Informácie o výrobku
159,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1247949

Toto drevené okno z mäkkého dreva je ideálnym riešením pre útulný domov. Drevené okná poskytujú príjemné prostredie a pohodlie domu. Drevo je jedným z najstarších rámových materiálov, ktoré sa používajú na stavbe okien.

Rám a krídla sa skladajú z profilov s hrúbkou 68 mm, sú vyrobené zo smrekového dreva. Izolačné zasklenie má hrúbku 24 mm a hodnota Uw je 1,1. Tesnenie s dvojitým dorazom je trvalo elastické a odolné voči starnutiu.

Poznámky k montáži
Drevené okná sú vyrobené z neupraveného mäkkého dreva. Aby bola zaistená dlhá životnosť, musí byt okno pred inštaláciou kompletne natreté aspoň 1x základným náterom / impregnáciou a glazúrou na ochranu pred poveternostnými vplyvmi. V závislosti od poveternostných podmienkach musí byt nanesený nový náter.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Štandardné okná
Výška:75 cm
Hrúbka profilu:6,8 cm
Šírka:75 cm
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:23,0 kg
Výška:75,0 cm
Šírka:75,0 cm
Dĺžka:6,8 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore