Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Box s drevenými kolíkmi Classic

Č.výr. 5043633

  • Kompletná súprava s kolíkmi v boxe
  • Pre drevené kolíky 6 mm, 8 mm a 10 mm
  • Vrátane šablóny pre kolíky na ľahkú aplikáciu
Informácie o výrobku
 
18,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5043633

LUX Box s drevenými kolíkmi Classic je kompletná súprava, ktorá sa hodí do domácej dielne. Všetky komponenty sú navzájom optimalizované. Budete tak ideálne vybavení na remeselné domáce práce, napríklad ak plánujete výrobu nábytku na mieru pre svoj domov, od postele až po skriňovú stenu. Súprava uložená v praktickom kufri obsahuje robustné vrtáky do dreva s centrovacím hrotom a vhodný sortiment kolíkov s priemerom 6 mm, 8 mm a 10 mm. Môžete sa ihneď pustiť do práce, len čo narežete všetky diely a vyznačíte plánované otvory.

Box s drevenými kolíkmi je doplnený praktickým príslušenstvom na presné spojovanie pomocou kolíkov. Šablóna pre kolíky slúži na vyvŕtanie kolmých otvorov do obrobku. K dispozícii sú tiež dištančné držiaky s rôznou výškou na presne optimalizovanú hĺbku vŕtaného otvoru. Značkovač na otvory pre kolíky vám pomôže presne vyznačiť protiľahlý otvor. To je dôležitý predpoklad pre tesné a hladké spojenie všetkých dielov. V neposlednom rade sa v kufri nachádza tuba s lepidlom s obsahom 60 ml na záverečné zaistenie spojov. Box s drevenými kolíkmi: premyslený nápad, ktorý od začiatku uľahčí spojovanie dielov pomocou kolíkov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Vhodné pre:Drevo
Materiál:Drevo
Priemer:10 mm
Dĺžka:40 mm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore