Skan Holz Záhradný domček Delft prírodný, 250 x 250 cm
Číslo výrobku 2085090Opis výrobku
Číslo výrobku 2085090
Skan Holz záhradný domček Delft je dodávaný v prírodnej a bridlicovo sivej variante. Je vyrobený z technicky vysušeného masívneho dreva smreku. Okrem krásnej žlto-bielej farby má taktiež vynikajúce pevnostné a elastické vlastnosti, vďaka ktorým je mimoriadne vhodné ako stavebné či konštrukčné drevo. Povrch smrekového dreva je taktiež rovnomerne štruktúrovaný a je tak ideálny pre farebné nátery. V prípade varianty v bridlicovej sivej je naviac záhradný domček opatrený farbou a lakom je tak odolnejší voči vplyvom počasia.
Gulatiny s hrúbkou 28 mm použité na steny domčeku sú opatrené perodrážkou. Tento princíp umožňuje nie len rýchlu a jednoduchú montáž, ale aj vysokú stabilitu domčeku. Podlaha, ktorá je súčasťou dodávky, je vyrobená z dosiek s hrúbkou 19 mm (taktiež opatrené perodrážkou) a pokláda sa na impregnovaný základ. Strecha záhradného domčeku je opatrená strešným bednením s hrúbkou 19 mm a zahŕňa dostatočné množstvo strešnej lepenky pre 1 vrstvu. Strecha presahuje z čelnej strany o 40 cm na ostatných stranách o 20 cm.
Záhradný domček je opatrený dvojkrídľovými dverami s rozmermi 123,4 x 195,5 cm a dverným zámkom s 3 kľúčmi. Dvere sú presklené pravým sklom s hrúbkou 3 mm.
Maximálne zaťaženie snehovej strechy domčeku je 0,75 kN/m2. Spravidla postačí v bežných nadmorských výškach. Vyššie zaťaženie snehom je vyžadované iba vo vyšších nadmorských výškach.
Informácie o výrobcovi
SKAN HOLZ Europe GmbH
Im Alten Dorfe 10
21227 Bendestorf
info@skanholz.com
4018211603602
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Tvar domu: | Štvorec |
| Tvar strechy: | Oblúková strecha |
| Štýl: | Extravagantný |
| Konštrukcia: | Zásuvný a skrutkový systém |
| Povrchová úprava: | Neošetrované |
| Obsahuje strešnú krytinu: | Strešná lepenka |
| obsahuje podlahu: | S podlahou |
| Odporúčania týkajúce sa používania: | K úschove predmetov |
| Bočné steny vzťahujúce sa na zastreš. vonk.plochu: | Domček bez zastrešeného vonkajšieho priestoru |
| Šírka čelnej strany vrát. presahu strechy: | 290 cm |
| Hĺbka vrát. presahu strechy: | 310 cm |
| Hrúbka steny: | 28 mm |
| Šírka sokla bez vonkajšej plochy: | 250 cm |
| Strešná plocha: | 10 m² |
| Maximálne zaťaženie snehom: | 85 kg/m² |
| Počet izieb: | 1 ks |
| Výška hrebeňa: | 252 cm |
| Prechodová šírka dverí: | 123 cm |
| Prechodová výška dverí: | 193 cm |
| Hĺbka základu bez vonkajšej plochy: | 250 cm |
| Šírka_rozmer základov a zastreš. vonk. plocha: | 250 cm |
| Hĺbka základu vr. zastrešenej vonkajšej plochy: | 250 cm |
| Celkový pôdorys (základný rozmer sokla): | 6,3 m² |
| Hrubý priestorový obsah, len domček: | 14,4 m³ |
| Pôdorys vonkajšej plochy (rozmer sokla): | 0 m² |
| Hrubý obsah domu vr. vonkajšej plochy: | 14,4 m³ |
| Rozmer základu_plocha domu bez vonkajš.priest.: | 6,3 m² |
| Presah strechy vpredu: | 40 cm |



















